Login  |   Ny Bruger?
Svenska (Sverige) Dansk (Danmark) Norsk bokmål (Norge) English (Estonia) English (Suomi) English (United Kingdom)

BioNordika Teamet

Administration


Heinrich Biehl
Adm. Direktør
CEO - BioNordika Group
heinrich.biehl@bionordika.dk
Kirsten Wennevold
Bogholderi/Ordre
kirsten.wennevold@bionordika.dk

Salg & Marketing


Maria Kam Eriksen
Produktchef
maria.eriksen@bionordika.dk
Lena Ritter
Produktchef
lena.ritter@bionordika.dk
Anja Fjorback
Area Sales Manager
anja.fjorback@bionordika.dk
Ditte Bjerre
Produktspecialist
ditte.bjerre@bionordika.dk
Nettie Lindegaard Nielsen
Marketing koordinator
nettie.lindegaard@bionordika.dk

Kundeservice & Logistik


Emma Bonfils
Kundeservice/Ordre
emma.bonfils@bionordika.dk
Jan Hansen
Logistik
jan.hansen@bionordika.dk
Svend Larsen
Logistik
svend.larsen@bionordika.dk

VORE NORDISKE KONTORER

SVERIGE
Norrbackagatan 47A
113 34 Stockholm
Tel +46 8 30 60 10
Fax +46 8 30 60 15
E-mail info@bionordika.se
Web site www.bionordika.se

NORGE
Gladengveien 3B
0661 Oslo
Tel +47 2303 5800
Fax +47 2303 5801
E-mail info@bionordika.no
Web site www.bionordika.no

FINLAND
Kutomotie 18 B
00380 Helsinki
Tel +358 (0) 207 410 270
Fax: +358 (0) 207 410 277
E-mail info@bionordika.fi
Web site www.bionordika.fi

ESTLAND
Estonia pst 1
101 43 Tallinn
Tel +372 6306 520
Fax +372 6306 522
E-mail info@bionordika.ee
Web site www.bionordika.ee

BioNordika Denmark A/S • Marielundvej 48, 1. • DK-2730 Herlev • Tel 3956 2000 • Fax 3956 1942 • info [at] bionordika.dk
© 1989 - 2018 • BioNordika Denmark A/S
Data politik
AAA rating - BioNordika